
Afgelopen maandagavond 20 oktober gaven medewerkers van de RET uitleg over de nieuwe te bouwen busstalling aan de Edo Bergsmaweg op de Zuidpunt van de Beverwaard. De stalling wordt gebouwd letterlijk op steenworp afstand tegenover de tramremise van de RET die op 22 augustus 2011 in gebruik werd genomen.
Nu komt er dus een busstalling naast te staan op een groot deel van het voormalige terrein HSV Sparta-Feijenoord, welke ook nog werd gebruikt voor het toenmalige AZC Beverwaard. Hoewel de contracten nog moeten worden getekend om over te gaan tot de bouw is het de bedoeling dat de in bedrijfstelling in 2029 zal liggen. Dat is toch weer iets later dan de informatiefolder aangaf naar de bewoners van de Beverwaard. De grote van het terrein waar de opstallen, de bussen etc.. op komen te staan bedraagt in oppervlakte iets minder dan twee voetbalvelden groot.

Niet op hetzelfde terrein, maar aangrenzend naast de nieuwe busstalling van de RET wordt ook het nieuwe wintersteunpunt van Stadsbeheer Rotterdam gebouwd. Deze zal naar verluidt eerder klaar zijn.